top of page
jpd vilnius copy.png

„Jaunųjų politikų dienos“ – tai renginys, kurio miesto jaunimui reikia. Jo metu dalyviai susipažins su politikais, žurnalistais, savo sričių ekspertais, su kuriais bendraudami turės galimybę išsakyti savo nuomonę, diskutuoti ir ieškoti bei siūlyti tiek miesto, tiek Lietuvos iššūkių sprendimus. Vilniečiams svarbu susipažinti su sprendimų priėmėjais, teikti savo siūlymus, diskutuoti, susirasti bendraminčių ir taip kurti miestą, kuriame jauno žmogaus balsas yra svarbus.

Renginį sudaro dvi pagal skirtingus politikos lygmenis suskirstytos dienos: savivaldos ir nacionalinės politikos. Pirmą dieną - savivaldos politikos  dieną, dalyviai bus pakviesti į
Vilniaus miesto savivaldybę,  kurioje vyks šios institucijos simuliacija: dalyviai pasiskirstys į komitetus ir kartu su politikais ieškos sprendimų miesto problemoms spręsti. Po to seks diskusija apie galimybę balsuoti asmenims nuo 16 metų renkant miesto merą ir tarybos narius. VOTE16.

Antrą dieną – nacionalinės politikos dieną, vyks viešojo kalbėjimo ir emocinio intelekto mokymai, kurių metų mokysimės perkopti savo baimes ir būti pasiruošusiais nutikus netikėtomsis situacijoms. Vėliau vyks kūrybinės dirbtuvės - bus kuriama dovana Vilniui 700 metų gimtadienio proga.

Visiems renginio dalyviams bus įteikiami pažymėjimai, o aktyviausių lauks dovanėlės. Tad kviečiame aktyviai dalyvauti!​

Renginys vyks gruodžio 12 - 13 dienomis Vilniaus m. savivaldybėje. Renginio programą atsiųsime ir susisieksime užpildžius šią formą.

Jei turite klausimų, rašykite el. paštu:  vilnius@jauniejidemokratai.lt

Renginio partneriai:

Renginys finansuojamas:

59952722_10156400386875823_3619439618321022976_n_edited.jpg

REGISTRACIJA

Ačiū! Netrukus susisieksime :)

Jomantė Slavinskaitė.JPG
IMG_2810.JPG
IMG_2804.JPG
bottom of page