Biurai

Biurai

Vilniaus apskritis

Danielė Januškevičiūtė

Vilniaus apskrities biuro koordinatorė

Užaugau Šiauliuose, baigiau Šiaulių „Romuvos” gimnaziją. Dabar gyvenu Vilniuje, mokausi Socialinių mokslų kolegijoje Kūrybos ir pramogų industrijų programoje. Mėgstu aktyvų laisvalaikį, dalyvauju įvairiuose renginiuose, šventėse, juos organizuoju.

Kauno apskritis

Dominykas Gidra

Kauno apskrities biuro koordinatorius

Gimiau Kaune, čia augau, mokiausi ir įgįjau teisės magistro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete. Kasdieniniame gyvenime esu teisininkas ir šiuo metu praktikuoju kaip advokato padėjėjas. Be to, esu Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ etikos ir skaidrumo komisijos narys.

Klaipėdos apskritis

Gustė Bogdanovaitė

Klaipėdos apskrities biuro koordinatorė

Mokausi Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijoje. Aktyviai dalyvauju visuomeninėje ir pilietiškoje jaunimo veikloje Lietuvoje, turiu patirties įvairiose  jaunimo organizacijose. Laisvalaikiu daugiausiai laiko praleidžiu su šeima ir draugais, o vienas iš mėgstamiausių mano atsipalaidavimo būdų – serialai.

Šiaulių apskritis

Aistė Roznytė

Šiaulių apskrities biuro koordinatorė

Esu šiaulietė! Šiuo metu mokausi Šiaulių Didždvario gimnazijoje. Be mokslų užsiimu ir papildomomis veiklomis: aktyviai savanoriauju, skautauju, esu mokyklos tarybos, savivaldos bei mokinių seimo narė. Laisvu laiku mėgstu pasimėgauti poezija ir gardžios arbatos puodeliu! O šiandien linkiu vieno – šypsenos!

Panevėžio apskritis

Mantas Damanauskas

Panevėžio apskrities biuro koordinatorius

Esu panevėžietis, baigiau Panevėžio „Saulėtekio“ progimnaziją, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnaziją. Studijuoju Vilnius Tech automobilių transporto inžineriją. Buvau ir gimnazijos, ir universiteto chorų narys. Aktyviai dalyvauju meninėje, visuomeninėje veikloje, šventėse, renginiuose.

Alytaus apskritis

Rūta Skroblaitė

Alytaus apskrities biuro koordinatorė

Mokiausi ISM universitete Tarptautinio Verslo ir Komunikacijos studijų programoje, dirbu finansų sektoriuje. Esu aktyvi, mėgstu protmūšius, strateginius stalo žaidimus, laisvalaikį mielai praleidžiu teatre. 

Marijampolės apskritis

Airidas Žilovas

Marijampolės apskrities biuro koordinatorius

Gimiau, augau ir gyvenu Marijampolėje. Mokausi Rygiškių Jono gimnazijoje. Esu būsimas abiturientas. Nuo mažens gyvenu su muzika. Užsiimu fotografija. Dalyvauju miesto gyvenime, įvariuose renginiuose ir juos organizuoju.

Telšių apskritis

Greta Tilvikaitė

Telšių apskrities biuro koordinatorė

Esu Vilniaus universiteto psichologijos 1 kurso studentė, bet neslėpsiu – būdama Vilniuje vis galvoju kaip pasiilgau gimto miesto. Taip pat jau seniai prisidedu prie geresnio kultūrinio Plungės gyvenimo – daug metų lankiau meno mokyklą, buvau festivalio ,,Mindėėė”, Plungės jaunimo apdovanojimų bei kitų renginių organizatorė. Laisvalaikiu domiuosi politika, komedija bei aktyviai leidžiu laiką su draugais.

Utenos apskritis

Severina Šeštokaitė

Utenos apskrities biuro koordinatorė

Esu iš Anykščių, nors šiuo metu gyvenu Kaune. Studijavau „Kūrybines industrijas“ ir greitai baigsiu „Strateginio organizacijų valdymo“ studijas Vytauto Didžiojo universitete. Aktyviai dalyvauju visuomeninėje veikloje, dainuoju chore, begalo mėgstu stalo žaidimus, o dar labiau – pažinti naujus žmones!

Tauragės apskritis

Miroslavas Baranovas

Tauragės apskrities biuro koordinatorius

Aktyviai dalyvauju visuomeninėje, meninėje ir politinėje veikloje. Savo laisvalaikį dažniausiai praleidžiu būdamas su šeima. Taip pat labai domiuosi teatru, mėgstu keliones po Lietuvą ir savanoriauju įvairiose organizacijose.